|  | 

Nowości

Popularny pac-man w sieci

Na pewno grę rodzaju pac-man wolno zaliczyć do klasyków i jak się okazuje, cały czas taka prosta gierka cieszy się gigantycznym zamiłowaniem. Dzieje się tak skutkiem tego, że producenci gier z uznaniem przenieśli pomysł tej gry do okładki graficznej z XXI wieku. Z tego także powodu taka gra jest nadzwyczaj atrakcyjna, pomimo własnej łatwości. W tej grze chodzi po prostu o to, by omijając stwory, które chodzą po danej planszy, wyzbierać wszystkie żółte przedmioty, najprawdopodobniej monety. Dopiero w owym czasie, kiedy ta kunszt nam się powiedzie, na planszy pojawi się wyjątkowe przejście, jakie zabierze nas do kolejnego etapu. Plansza to nic innego, jak świetnie narysowany labirynt niekończących się przejść, a z każdej ściany są przejścia, które będą nas prowadzić do początku planszy, do końca, lub ewentualnie do prawej lub lewej strony, w zależności od tego, z jakiego doświadczenia skorzystamy. Takie gry przeglądarkowe zezwalają na relaks dla każdego. Czasem, gdyby nie było takich właśnie przejść trudno by było nam się przyciągnąć z pułapki, w której będą nas otaczać nasi nieprzyjaciele. Za każdą planszę, jaką przejdziemy, dostaniemy dobrą ilość punktów, z tym, że musimy liczyć się z faktem, że z każdą kolejną planszą będzie coraz trudniej. Z w pewnych momentach stworów, którzy będą bronić monet będzie coraz to więcej, a jak dojrzejemy, jeżeli wyczują obecność, będą wszystkie na raz zmierzać w stworzonym przez nas kierunku.

https://anonserek.pl/filmy/gathieu-mirelle-niesmiala-ale-goraca-dziewica

popularny-pac-man-w-sieci

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Rozrywka dla dzieci – gry przeglądarkowe

    Rozrywka dla dzieci – gry przeglądarkowe

    Wszyscy rodzice na pewno dokładają wszystkich starań ku temu, aby ich pociechom nie groziło nic w sieci i swój wolny czas spędzały one wyłącznie na stronach, których zawartość będzie dla nich w stu procentach bezpieczna. Na szczęście dzisiaj, w dobie nadzwyczaj poszerzonego internetu, znalezienie takich stron, na których wyczekują pomiędzy innymi gry dla dzieci nie

  • Gra komputerowa dla młodych ludzi

    Gra komputerowa dla młodych ludzi

    Małe dzieci do prawidłowego rozkwitu pożądają opiekuńczej opieki rodziny, jednak niezmiernie istotny dla kompatybilnego rozwoju jest też kontakt z równolatkami. Gry komputerowe nie są w stanie tego zapewnić, mimo że to najprostszy sposób na zapewnienie zajęcia maluchowi. Rzecz jasna na rynku jest dużo pomocnych produkcji, jakkolwiek nic nie może zastąpić kontaktu z kolegami z podwórka.